|
7 carti disponibile pentru Seria Edward De Bono  | Gandirea laterala. O introducere Autor(i): Edward de Bono Editura: Curtea Veche Colectia: Seria Edward De Bono Categorie: Dezvoltare Personala, Psihologie si Psihoterapie | | De ce anumiti oameni par sa aiba mereu idei noi si creative, pe când altii, la fel de inteligenti, sunt mereu în pana de astfel de idei?
Luciditate, ratiune, logica, rigoare a gândirii si, pe de alta parte, imaginatie, vis, creatie si încântare în fata unor descoperiri neasteptate: cele doua lumi ... citeste mai departe | 32,00 lei 25,60 lei
|
 | Gandirea laterala Autor(i): Edward de Bono Editura: Curtea Veche Colectia: Seria Edward De Bono Categorie: Dezvoltare Personala, Psihologie si Psihoterapie | | Un om care inspira, un om cu idei stralucite.
De Bono nu inceteaza sa ne starneasca uimirea cu extraordinara claritate a gandirii sale. - Richard Branson
Luciditate, ratiune, logica, rigoare a gandirii si, pe de alta parte, imaginatie, vis, creatie si incantare in fata unor descoperiri neasteptate: cele doua lumi au ... citeste mai departe | 37,00 lei 29,60 lei
|
|
|